ONE FAMILY lojalumo programos taisyklės

Versija OF-LT-002. Taisyklės galioja nuo 2018 05 22.

TAISYKLĖS:

ONE FAMILY lojalumo programa – UAB „Kotryna“ administruojamų „Baby City“, „Toy City“, „Žaislų planeta“, „Kotryna“, „Kidzone“, „OVS kids“, „Mothercare“ parduotuvių tinklų klientų lojalumo (nuolaidų) programa (toliau – ONE FAMILY). Aktualų UAB „Kotryna“ administruojamų parduotuvių sąrašą galite pasitikrinti www.onefamily.lt ONE FAMILY kortelės suteikia pastovią 5% nuolaidą nenukainotoms ir kitose akcijose nedalyvaujančioms prekėms visose ankstesniame punkte paminėtose parduotuvėse. Nuolaida netaikoma perkant kitose akcijose dalyvaujančias prekes, pateikus dovanų ar vienkartinius nuolaidų kuponus.

ONE FAMILY kortelės turėtojas dalyvauja „Naujagimio kraitelis“ programoje ir gauna 20% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Baby City/Toy City“, „Mothercare“, „Kotryna“ parduotuvėse, perkant ne mažiau kaip už 199 €. Nuolaida taikoma visoms nenukainotoms prekėms, išskyrus baldus, automobilines kėdutes, vežimėlius bei jų priedus.

Pirkėjui, anketoje teisingai nurodžius vaiko/vaikų gimimo datą, suteikiama teisė pasinaudoti 20% gimtadienio nuolaida žaislams „Žaislų planeta“ parduotuvėse, 2 sav. prieš ir 1 sav. po gimimo datos.

ONE FAMILY kortelės turėtojai pirmieji informuojami apie parduotuvėse vykstančias akcijas bei periodiškai gauna asmeninius pasiūlymus, taip pat informuojami apie partnerių vykdomas akcijas bei taikomas nuolaidas.

Kortelę pateikite prieš atsiskaitydami už pirkinius kasoje. ONE FAMILY kortelę galite gauti nemokamai, užpildžius ONE FAMILY anketą ir sutikus su lojalumo programos sąlygomis ir taisyklėmis, su UAB „Kotryna“ privatumo pranešimu.

Gavęs naują kortelę, pirkėjas kasoje gauna PIN kodą, su kuriuo gali registruotis internete www.onefamily.lt. Savo asmeninėje paskyroje galima užpildyti/koreguoti duomenis, sužinoti asmeninius pasiūlymus.

UAB „KOTRYNA“ turi teisę bet kada keisti programos taisykles, sustabdyti ar panaikinti kortelių galiojimą. Pametus kortelę prašome pranešti info@onefamily.lt Daugiau informacijos www.onefamily.lt

PRIVATUMO PRANEŠIMAS

Duomenų valdytojas UAB „Kotryna“, įmonės kodas 121673734, adresas Dariaus ir Girėno g. 34, Vilnius tvarkys Jūsų duomenis šiais tikslais:

1)ONE FAMILY kortelės administravimas: vardas, pavardė, telefonas, el. paštas, miestas, apsipirkimo data ir suma, pirktos prekės, kiti apsipirkimo duomenys.

2)Tiesioginė rinkodara: vardas, pavardė, el. paštas, telefonas, duomenys apie dominančią informaciją, vaiko vardas, lytis ir gimimo data.

3)Statistika: amžius, miestas, vaikų skaičius, pirkimo duomenys. Šie duomenys tvarkomi anonimiškai. Bet kuriuo atveju toks duomenų tvarkymas neleis tiesiogiai ar netiesiogiai nustatyti Jūsų tapatybės.

4)Prekių ir paslaugų kokybės užtikrinimas: vardas, pavardė, telefonas, el. pašto adresas, nuomonė ir atsiliepimai, apsipirkimo data ir suma, pirktos prekės, kiti apsipirkimo duomenys. UAB „Kotryna“ asmens duomenis ONE FAMILY kortelės administravimo ir tiesioginės rinkodaros tikslu tvarkys sutikimo pagrindu.

UAB „Kotryna“ duomenis statistikos ir prekių ir paslaugų kokybės užtikrinimo tikslu tvarkys teisėto intereso pagrindu, UAB „Kotryna“ teisėti interesai atitinkamai yra rinkti statistinius duomenis apie savo klientus ir teirautis klientų nuomonės apie prekes ir aptarnavimą, siekiant pagerinti kokybę.

Nepateikus ONE FAMILY anketos privalomų duomenų, UAB „Kotryna“ negalės išduoti ONE FAMILY kortelės. Jūsų asmens duomenys tvarkomi ONE FAMILY kortelės administravimo ir tiesioginės rinkodaros tikslu bus saugomi 3 metus nuo paskutinio pasinaudojimo ONE FAMILY kortele dienos, nebent paprašysite ištrinti Jūsų duomenis anksčiau. Jūsų asmens duomenys tvarkomi prekių ir paslaugų kokybės užtikrinimo tikslu bus saugomi 3 metus.

Tiesioginės rinkodaros žinučių turinį sudarys ONE FAMILY lojalumo programoje dalyvaujančių ir UAB „Kotryna“ administruojamų parduotuvių tinklų „Baby City“, „Toy City“, „Žaislų planeta“, „Kotryna“, „Kidzone“, „OVS kids“, Mothercare pranešimai. Aktualų UAB „Kotryna“ administruojamų parduotuvių sąrašą galite pasitikrinti www.onefamily.lt

UAB „Kotryna“ gali perduoti Jūsų asmens duomenis tvarkyti tretiesiems asmenims, kurie padeda administruoti ONE FAMILY kortelę ir užsiimti tiesiogine rinkodara. Tokiais asmenimis gali būti duomenų bazių programinės įrangos tiekėjai, duomenų bazių administravimo paslaugų teikėjai, tiesioginės rinkodaros paslaugų teikėjai, kurjeriai ir pan.

Jūs turite šias teises, susijusias su Jūsų asmens duomenimis:

1) prašyti, kad UAB „Kotryna“ leistų susipažinti su duomenimis ir juos ištaisytų arba ištrintų, arba apribotų duomenų tvarkymą;

2) teisę nesutikti, kad duomenys būtų tvarkomi;

3) teisę gauti savo asmens duomenis susistemintu, įprastai naudojamu ir kompiuterio skaitomu formatu (teisė į duomenų perkeliamumą);

4) teisę atšaukti sutikimą;

5) teisę pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai.

Norėdami pasinaudoti šiomis savo teisėmis galite kreiptis į UAB „Kotryna“ el. paštu info@onefamily.lt arba telefonu +370 52132254.

BDAR formos