TAISYKLĖS:

ONE FAMILY lojalumo programa – UAB „Kotryna Group“ administruojamų „Baby City/Toy City“, „Žaislų planeta“, „Kidzone“ parduotuvių tinklų klientų lojalumo (nuolaidų) programa (toliau – ONE FAMILY). Aktualų UAB „Kotryna Group“ administruojamų parduotuvių sąrašą galite pasitikrinti www.onefamily.lt
ONE FAMILY kortelės turėtojas dalyvauja „Naujagimio kraitelis“ programoje ir gauna 20% nuolaidą pirmam apsipirkimui fizinėse „Baby City/Toy City“ parduotuvėse ir elektroninėse parduotuvėse www.babycity.lt ir www.toycity.lt, perkant nemažau kaip už 199 €. Nuolaida taikoma visoms nenukainotoms prekėms, išskyrus baldus, vežimėlius ir automobilines kėdutes.
Pirkėjui, anketoje teisingai nurodžius vaiko/vaikų gimimo datą, suteikiama teisė pasinaudoti 20% gimtadienio nuolaida žaislams „Žaislų planeta“ parduotuvėse, 2 sav. prieš ir 1 sav. po gimimo datos.
ONE FAMILY kortelės turėtojai pirmieji informuojami apie parduotuvėse vykstančias akcijas bei periodiškai gauna asmeninius pasiūlymus, taip pat informuojami apie partnerių vykdomas akcijas bei taikomas nuolaidas.
Kortelę pateikite prieš atsiskaitydami už pirkinius kasoje. ONE FAMILY kortelę galite gauti nemokamai visose fizinėse „Baby City/Toy City“, „Žaislų planeta“ parduotuvėse, užpildžius ONE FAMILY anketą ir sutikus su lojalumo programos sąlygomis ir taisyklėmis, su UAB „Kotryna Group“ privatumo pranešimu.
Elektroninėse parduotuvėse www.babycity.lt ir www.toycity.lt. ONE FAMILY kortelė kainuoja 0,01 eur, ją įsigyti internetu galite tik pirkdami akcijos prekes, kurių nuolaidai pritaikyti reikalinga ši kortelė.
Gavęs naują kortelę, pirkėjas kasoje gauna PIN kodą, su kuriuo gali registruotis internete www.onefamily.lt. Savo asmeninėje paskyroje galima užpildyti/koreguoti duomenis, sužinoti asmeninius pasiūlymus.
UAB „Kotryna Group“ turi teisę bet kada keisti programos taisykles, sustabdyti ar panaikinti kortelių galiojimą.
Pirkėjas pats atsakingas už kortelės saugumą. Pametus kortelę prašome nedelsiant pranešti info@onefamily.lt
Daugiau informacijos www.onefamily.lt

PRIVATUMO PRANEŠIMAS

Duomenų valdytojas UAB „Kotryna Group“, įmonės kodas 121673734, adresas Dariaus ir Girėno g. 34, Vilnius tvarkys Jūsų duomenis šiais tikslais:
1) ONE FAMILY kortelės administravimas: vardas, pavardė, telefonas, el. paštas, miestas, apsipirkimo data ir suma, pirktos prekės, kiti apsipirkimo duomenys.
2) Tiesioginė rinkodara: vardas, pavardė, el. paštas, telefonas, duomenys apie dominančią informaciją, vaiko vardas, lytis ir gimimo data.
3) Statistika: amžius, miestas, vaikų skaičius, pirkimo duomenys. Šie duomenys tvarkomi anonimiškai. Bet kuriuo atveju toks duomenų tvarkymas neleis tiesiogiai ar netiesiogiai nustatyti Jūsų tapatybės.
4) Prekių ir paslaugų kokybės užtikrinimas: vardas, pavardė, telefonas, el. pašto adresas, nuomonė ir atsiliepimai, apsipirkimo data ir suma, pirktos prekės, kiti apsipirkimo duomenys. UAB „Kotryna Group“ asmens duomenis ONE FAMILY kortelės administravimo ir tiesioginės rinkodaros tikslu tvarkys sutikimo pagrindu. UAB „Kotryna Group“ duomenis statistikos ir prekių ir paslaugų kokybės užtikrinimo tikslu tvarkys teisėto intereso pagrindu, UAB „Kotryna Group“ teisėti interesai atitinkamai yra rinkti statistinius duomenis apie savo klientus ir teirautis klientų nuomonės apie prekes ir aptarnavimą, siekiant pagerinti kokybę. Nepateikus ONE FAMILY anketos privalomų duomenų, UAB „Kotryna Group“ negalės išduoti ONE FAMILY kortelės. Jūsų asmens duomenys tvarkomi ONE FAMILY kortelės administravimo ir tiesioginės rinkodaros tikslu bus saugomi 3 metus nuo paskutinio pasinaudojimo ONE FAMILY kortele dienos, nebent paprašysite ištrinti Jūsų duomenis anksčiau. Jūsų asmens duomenys tvarkomi prekių ir paslaugų kokybės užtikrinimo tikslu bus saugomi 3 metus. Tiesioginės rinkodaros žinučių turinį sudarys ONE FAMILY lojalumo programoje dalyvaujančių ir UAB „Kotryna Group“ administruojamų parduotuvių tinklų „Baby City/Toy City“, „Žaislų planeta“, „Kidzone“ pranešimai. Aktualų UAB „Kotryna Group“ administruojamų parduotuvių sąrašą galite pasitikrinti www.onefamily.lt UAB „Kotryna Group“ gali perduoti Jūsų asmens duomenis tvarkyti tretiesiems asmenims, kurie padeda administruoti ONE FAMILY kortelę ir užsiimti tiesiogine rinkodara (duomenų tvarkytojams). Tokiais asmenimis gali būti duomenų bazių programinės įrangos tiekėjai, duomenų bazių administravimo paslaugų teikėjai, tiesioginės rinkodaros paslaugų teikėjai, kurjeriai ir pan. Jūs turite šias teises, susijusias su Jūsų asmens duomenimis: 1) prašyti, susipažinti su savo asmens duomenimis ir gauti jų kopiją; 2) prašyti, kad būtų ištaisyti ar apriboti netikslūs ar nepilni Jūsų asmens duomenys; 3) prašyti, kad būtų ištrinti ar apriboti pertekliniai ar neteisėtai tvarkomi asmens duomenys („teisė būti pamirštam“); 4) nesutikti, kad būtų tvarkomi Jūsų asmens duomenys; 5) prašyti perkelti susistemintu, kompiuterio skaitomu formatu pateiktus savo asmens duomenis („teisė į duomenų perkeliamumą“);
6) teisę bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą, kai duomenų̨ tvarkymas grindžiamas duomenų subjekto sutikimu (pagal Reglamento 6 str. 1 d. a p.). Duomenų subjekto sutikimo atšaukimas nedaro poveikio duomenų̨ tvarkymo teisėtumui iki sutikimo atšaukimo;
7) pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai (ada@ada.lt).

Norėdami pasinaudoti šiomis savo teisėmis galite kreiptis į UAB „Kotryna Group“ el. paštu info@onefamily.lt arba telefonu +370 52132254. Taip pat, kai kurias iš savo teisių galite įgyvendinti prisijungę prie savo ONE FAMILY paskyros www.onefamily.lt

Versija OF-LT-003 galioja nuo 2020-07-09.